Cena

Šajā pasaulē nav nekā tāda, ko kāds nevarētu pagatvot mazliet sliktāk un pārdot mazliet lētāk, un tādi cilvēki, kuri orientējas tikai pēc cenas ir pelnījuši kļūt par šādu darījumu upuriem. Nav gudri samaksāt par daudz, taču ir vēl sliktāk samaksāt par maz. Ja Jūs samaksājiet par daudz, Jūs zaudējiet mazliet naudas, tas arī viss. Ja Jūs samaksājiet par maz, Jūs dažkārt pazaudējiet visu, jo pirktais priekšmets nevar pildīt tam paredzētās funkcijas.

Ekonomijas likums nepieļauj iegūt lielu vērtību par zemu cenu. Ja Jūs izvēlaties lētāko piedāvājumu, Jūs uzņematies papildus izdevumu risku. Ja Jūs to varat darīt, tad Jums ir diezgan naudas, lai samaksātu par kaut ko labāku.

Cik maksā mājas lapas izveide?

Katra mājaslapa ir unikāla, tāpēc izstrādes laiks un izmaksas atšķiras atkarībā no klienta individuālajām prasībām un vajadzībām. Mēs vēlamies izprast Jūsu vīziju un mērķus, lai varētu izveidot mājaslapu, kas atbilst Jūsu prasībām un vēlmēm.

Lai varētu sniegt Jums aptuvenas izmaksas, mums nepieciešama pēc iespējas vairāk informācijas par Jūsu vēlmēm un prasībām mājaslapas izveidei. Darbs pie mājaslapas var ietvert daudz un dažādus posmus, piemēram, optimizāciju, ātrdarbību, SEO, rezerves kopijas, responsīvo dizainu un citus, tāpēc mēs vēlamies izprast Jūsu idejas un redzējumu, lai varētu veikt precīzu izmaksu aprēķinu.

Lūdzu, aizpildiet zemāk esošo formu ar iespējami precīzu informāciju par Jūsu mājaslapas izveidi, lai mēs varētu sniegt Jums labāko piedāvājumu.

Fill out this field
Fill out this field
Mājaslapas veids
Select an option
Fill out this field
23 - 1 = ?
Enter the equation result to proceed